• Strona główna >> WSPÓŁPRACA
WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy w zakresie pośredniczenia w świadczeniu naszych usług.

 

Jeśli prowadzisz pralnie chemiczną, pralnie wodną, myjnię ręczną, myjnię mobilną, punkt usługowy lub wykonujesz mobilnie usługi prania, czyszczenia u klienta bez stacjonarnej pralni ta oferta również jest skierowana do Ciebie. Dzięki nam poszerzasz swoją ofertę o profesjonalne pranie dywanów, co w praktyce przynosi tylko dodatkowy zysk bez żadnego ryzyka, czy własnego wkładu finansowego.

 

W projekcie współpracy wesprzemy i pomożemy Państwu w pełni profesjonalny sposób zrealizować wszystkie etapy prowadzące do wspólnego sukcesu.

 

Długoletnie doświadczenie innowacyjność, wyspecjalizowani pracownicy oraz najnowsze technologie to tylko kilka z cech, które sprawiają, że Nasza Firma jest dla Państwa perfekcyjnym partnerem.

 

Jeśli w swojej ofercie posiadasz już pranie dywanów jednak nie jesteś zadowolony z jakości usług obecnej firmy z którą współpracujesz i boisz się stracić swoich dotychczasowych Klientów również możemy w tym pomóc. "Czas to pieniądz", więc nie marnuj go i już teraz zadzwoń i umów się na nie zobowiązujące spotkanie.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Oferta skierowana dla osób lub firm usługowych z województwa Łódzkiego, Śląskiego, Świętokrzyskiego.

Tel. 694-137-047  Olgierd Gmaj

 

OFERTA WSPÓŁPRACY - OBIEKTOWE CZYSZCZENIE
Nawiążemy współpracę jako podwykonawca lub współwykonawca usług  w zakresie czyszczenia , doczyszczania , renowacji i konserwacji różnych nawierzchni pionowych i poziomych takich jak :

kostki, posadzki,elewacje,dachy,płoty,przeszklenia,wykładziny,tapicerki,usuwanie graffiti,powłoki anty graffiti i wiele innych. Usługi wykonujemy głównie na terenie miast i okolic  Częstochowy , Radomska , Bełchatowa , Piotrkowa Trybunalskiego.„Czas to pieniądz", więc nie marnuj go i już teraz zadzwoń i umów się na  nie zobowiązujące spotkanie.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Tel. 694-137-047   Olgierd Gmaj   

 

Oferta skierowana dla osób lub firm usługowych z województwa Łódzkiego, Śląskiego, Świętokrzyskiego.

Prawa autorskie zastrzeżone © 2015 Centrum Czyszczenia CCG
Strona wspomagana systemem Archetix